BEYOĞLU KAYMAKAMI MUSTAFA DEMİRELLİ’NİN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI
 
31.08.2018 tarih ve 2018/157 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile atandığım Beyoğlu Kaymakamlığı görevime 25.09.2018 tarihinde başlamış bulunmaktayım.
 
Öncelikle tarihin bize miras bıraktığı, bir çok medeniyete ve bu arada şanlı ecdadımıza başkentlik yapmış güzel İstanbul’umuzun; tarihi, kültürel ve turistik yönleriyle öne çıkmış Beyoğlu ilçesine atanmış olmanın onurunu, mutluluğunu ve heyecanını yaşadığımı ifade etmek istiyorum. Bu onur ve heyecanla birlikte, sizlere hizmet etmenin sorumluluğunu da üzerimde hissediyorum.
 
Ülkemizin bir çok ilçesinde görev yaptım. Buralardan elde ettiğim bilgi ve tecrübelerimi bundan sonra siz değerli Beyoğlu halkının hizmeti için kullanacağım.
 
Tüm mesai arkadaşlarımla, yerel yöneticilerimizle, sivil toplum kuruluşlarımızla, bir ekip ruhu içinde, karşılıklı işbirliği ve dayanışma içerisinde Beyoğlu’na ve sizlere hizmet etmenin gayreti içerisinde olacağız.
 
İlçemizin huzur ve güvenliğinin sağlanması, eğitim, sağlık ve tüm kamu hizmetlerinin etkin, verimli ve adil bir şekilde sunumu başta olmak üzere; vatanımız için evlatlarını vermiş şehit yakınlarımız ve gazilerimiz, yaşlılarımız, yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımız, engellilerimiz her zaman birinci önceliğimiz olacaktır.
 
Bu duygu ve düşüncelerle benden önce görev yapan tüm meslektaşlarıma teşekkür eder, tüm Beyoğlu halkına gönül dolusu sevgi ve saygılarımı sunarım.