BEYOĞLU KAYMAKAMI SAVAŞ ÜNLÜ’NÜN VEDA MESAJI
 
Yaklaşık 1 yıldır yürütmüş olduğum Beyoğlu Kaymakamlığı görevimden, 31.08.2018 tarihli ve 2018/157 Sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile İçişleri Bakanlığı AB ve Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığına atanmam nedeniyle 06.09.2018 tarihinden itibaren ayrılmış bulunmaktayım.
 
Beyoğlu gibi tarih ve kültür açısından sadece ülkemizin değil, dünyanın en önemli yerlerinden birinde görev yapmak ve Beyoğlu halkına hizmet etmekten dolayı siz değerli hemşerilerime şükran ve minnet duygularımı ifade etmek isterim.
 
Beyoğlu Kaymakamı olarak görev yaptığım süre boyunca kanunların bana verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Beyoğlu halkına elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım süre içerisinde hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya ve toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim. Devletin şefkatli ve güler yüzünü vatandaşlarımıza yansıtmaya çalıştım.
 
Bu duygularla sizlere veda ederken  çalışmalarımda sürekli desteklerini gördüğüm Beyoğlulu hemşerilerime, Sayın Valimize, Milletvekillerimize, siyasi partilerimize, Sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, mesai gözetmeden halkımıza en verimli hizmetleri sunabilmek için birlikte çaba gösterdiğimiz kamu kurumlarının amir ve çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma, şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.